Plattelandsuitjes.nl

- home

- Achterhoek
- Betuwe
- Bollenstreek
- de Beemster
- De Kempen
- Ellertsveld
- Goeree-Overflakkee
- Hondsrug
- IJssel-Vecht
- Kempen
- Kop van Noord-Holland
- Land van Maas en Waal
- Langstraat
- Leeuwarden
- Liemers
- Lopikerwaard
- Meierij
- Nederbetuwe
- Noord-Beveland
- Noord-Midden Limburg
- Noordenveld
- Oldambt
- Oostelijk Flevoland
- Oostelijk Noord-Brabant
- Oostergo
- Peel
- Rijk van Nijmegen
- Schouwen-Duiveland
- Twente
- Walcheren
- Waterland
- Westfriesland
- Wieringermeer
- Zeeuws-Vlaanderen
- Zevenwouden
- Zuidwesthoek
Vergaderlocatie in Renesse - vergaderen aan de Zeeuwse kust Mail naar een vriend Print dit arrangement Toevoegen aan favorieten
Vergaderen in Renesse
 

Zoekt u een vergaderlocatie in Zeeland? Dan biedt Hampshire Inn - ArcHotelZeeland,een 3 sterrenhotel met 48 kamers, volop mogelijkheden. De ligging en accommodatie hebben de zakelijke gast veel te bieden.

 
De zalen
 

Het zalencomplex van Hampshire Inn - ArcHotelZeeland biedt 200 m2 ruimte voor diverse soorten bijeenkomsten. De zalen kunnen tot een geheel worden gecombineerd en voor de 'breaks' kunt u gebruik maken van de intieme, gezellige bar. In combinatie met hotel en Brasserie Arc en Bleu zijn aantrekkelijke arrangementen op maat mogelijk.

Het gehele hotel beschikt over draadloos internet (tegen betaling).

 
Faciliteiten
 

Als afwisseling op zakelijke activiteiten in de zalen kunnen een scala van ontspanningsmogelijkheden aangeboden worden.

Het zalencomplex met hotel en restaurant heeft een zakelijke, doch prettige sfeer. Een warme, maar uitdagende inrichting en het gebruik van een creatieve keuken. Niet in de laatste plaats beschikt het hotel over comfortabele kamers. Kortom: alle ingrediënten die uw (bedrijfs-) training, vergadering, seminar of presentatie tot een succes kunnen maken. Inspanning wordt ontspanning.

 
Kamers
 

Alle kamers zijn voorzien van televisie, telefoon, wekker-radio en beschikken over een badkamer met bad en/of douche en een eigen balkon of terras.

 
Dit 32-uurs Vergaderarrangement is inclusief
 

-Passende zaalruimte met flip-over met stiften, overheadprojector met scherm en white board
-Gebruik van beamer
-Gratis gebruik van WiFi door de trainer
-Bru mineraalwater en mints in de zaal
-Onbeperkt koffie en thee tijdens de bijeenkomst
-2 x een Zeeuwse lekkernij of cake tijdens ochtendbreak
-2 x een heerlijke lunch
-1 x Oppeppende afternoon snack
-1 x culinair 3-gangendiner
-1 x Overnachting in éénpersoonskamer
-1 x uitgebreid ontbijtbuffet
Prijs: € 182,50 p.p.
Minimum aantal is 4 personen.

Exclusief toeristenbelasting € 0,95 p.p.p.n.

De prijs van dit vergaderarrangement is geldig tot en met 31 december 2011.

 
 
boek online boek telefonisch 0900-3844514 (25 ct/m) bel me nu informatie aanvragen
 
home | dagje weg | sitemap | contact | info  
Reserveer online of bel 0900-3844514 (25 ct/m)