Plattelandsuitjes.nl

- home

- Achterhoek
- Betuwe
- Bollenstreek
- de Beemster
- De Kempen
- Ellertsveld
- Goeree-Overflakkee
- Hondsrug
- IJssel-Vecht
- Kempen
- Kop van Noord-Holland
- Land van Maas en Waal
- Langstraat
- Leeuwarden
- Liemers
- Lopikerwaard
- Meierij
- Nederbetuwe
- Noord-Beveland
- Noord-Midden Limburg
- Noordenveld
- Oldambt
- Oostelijk Flevoland
- Oostelijk Noord-Brabant
- Oostergo
- Peel
- Rijk van Nijmegen
- Schouwen-Duiveland
- Twente
- Walcheren
- Waterland
- Westfriesland
- Wieringermeer
- Zeeuws-Vlaanderen
- Zevenwouden
- Zuidwesthoek
4 daags Oud & Nieuwarrangement op Texel Mail naar een vriend Print dit arrangement Toevoegen aan favorieten
Swingend het nieuwe jaar in!
 

Een heerlijk feestelijk arrangement dat uit 3 overnachtingen bestaat en waarbij de nadruk uiteraard ligt op oudejaarsavond. Op deze avond willen wij u laten genieten van al het moois Texel te bieden heeft. Dit alles onder begeleiding van een swingende band. Om middernacht wordt er getoast met een glas champagne.

 
Geniet van een ongekende eilandsfeer
 

Een intiem 4-sterrenhotel met een ongekende eilandsfeer. Hotel Greenside verrast u met Texelse gastvrijheid en veel comfort. De rust en ruimte die zo typerend zijn voor het eiland, vertalen zich in de ambiance van het hotel.

 
De kamers
 

De kamers bieden een zee aan ruimte en zijn stijlvol en modern ingericht. In de afgescheiden zithoek is het heerlijk ontspannen. Luxe vindt u in de vorm van een minibar, draadloos internet, ligbad en privé balkon of terras. De badkamers van de Superiors beschikken over een Whirlpool en Sunshower. Onze suites zijn extra voorzien van een lcd-tv met dvd-speler, Hästens-bedden en een Nespresso machine. Alle kamers in de vleugel hebben airconditioning.

 
Faciliteiten
 

Optimale ontspanning van lichaam en geest ervaart u in onze relaxruimtes. De sauna en het Turks stoombad zijn bijzonder verfrissend en rustgevend. Tussentijds kunt u op een lekkere ligstoelen rustig een tijdschrift lezen of even de ogen sluiten. Gasten van Hotel Greenside kunnen gratis van al deze faciliteiten gebruikmaken. Verder vindt u bij onze relaxruimtes ook een solarium. Geniet van de weldadige warmte en een bruine teint, mocht de zon zich wat minder laten zien. De speciale Hydrojet biedt u een intensieve massage. Heerlijk warm en ontspannend. Voor gezonde inspanning bezoekt u gerust onze nieuwe fitness ruimte.

 
Dit Oud & Nieuw arrangement op Texel is inclusief:
 

Donderdag 30 december 2010

-Aankomst in het hotel vanaf 15:00 uur
-Welkomstverrassing op de kamer
-Gl&uUuml;hwein of warme chocolademelk met een Texelse lekkernij
-Muntje voor de Hydrojet of het Solarium

Vrijdag 31 december 2010 (Oudejaarsavond)

-Uitgebreid ontbijt
-Swingende feestavond met live band, champagne en vuurwerk (van 19:30 tot 01:00 uur)

Zaterdag 1 januari 2011

-Nieuwjaarsontbijt (van 8:30 tot 11:00 uur)

Zondag 2 januari 2011

-Uitgebreid ontbijt
-Surprise mee naar huis

Prijs: vanaf € 299 p.p. in een luxe 2-persoonskamer.

Toeslagen
1-persoonskamer: € 35 p.p.p.n.
Superior Kamer: € 15 p.p.p.n.
Junior Suite: € 30 p.p.p.n.

Kinderen
Kind tot 3 jaar gratis. Kinderen van 4 tot 12 krijgen 50% korting.

 
Vroegboek korting
 

Als u voor 1 november 2010 reserveert, ontvangt u 10% korting op dit arrangement!

Dit arrangement is geldig met aankomst op donderdag 30 december 2010.

 
 
boek online boek telefonisch 0900-3844514 (25 ct/m) bel me nu informatie aanvragen
 
home | dagje weg | sitemap | contact | info  
Reserveer online of bel 0900-3844514 (25 ct/m)