Plattelandsuitjes.nl

- home

- Achterhoek
- Betuwe
- Bollenstreek
- de Beemster
- De Kempen
- Ellertsveld
- Goeree-Overflakkee
- Hondsrug
- IJssel-Vecht
- Kempen
- Kop van Noord-Holland
- Land van Maas en Waal
- Langstraat
- Leeuwarden
- Liemers
- Lopikerwaard
- Meierij
- Nederbetuwe
- Noord-Beveland
- Noord-Midden Limburg
- Noordenveld
- Oldambt
- Oostelijk Flevoland
- Oostelijk Noord-Brabant
- Oostergo
- Peel
- Rijk van Nijmegen
- Schouwen-Duiveland
- Twente
- Walcheren
- Waterland
- Westfriesland
- Wieringermeer
- Zeeuws-Vlaanderen
- Zevenwouden
- Zuidwesthoek
3 daags GPS Fiets Arrangement - Verken Drenthe op de fiets Mail naar een vriend Print dit arrangement Toevoegen aan favorieten
GPS fietstochten
 

Bij dit arrangement begint u de dag met een heerlijk ontbijt, dat u zelf kunt samenstellen via ons uitgebreide ontbijtbuffet. Daarna begint u met de fietstocht door de prachtige omgeving. Om te zorgen dat u Drenthe kunt ontdekken zonder een mooie plek te missen, krijgt u van ons een GPS-apparaat mee. Deze heeft u gedurende uw verblijf in bruikleen. Hierop zijn prachtige routes geïnstalleerd door het mooie Drenthe.
Om ervoor te zorgen dat u voorbereid op pad gaat, krijgt u van ons een ‘knapzak’ (lunchpakket) mee. Na de lange fietstocht kunt u genieten van een heerlijk 3-gangen diner. Om nog even lekker bij te komen kunt u gebruik maken van ons solarium.

 
3 Dagen genieten in Westerbork
 

Hotel Restaurant Zalen Abdij de Westerburcht is gelegen in Westerbork (nabij station Beilen) - centraal in Drenthe op korte afstand van Assen, Emmen en Hoogeveen.

Het hotel is uitermate geschikt voor een heerlijk weekendje weg. Ook voor uw vergaderingen of themafeesten hebben wij tal van mogelijkheden.

 
De kamers - Overnachten in Drenthe
 


  • Standaard kamers met 2 boxspringbedden, bureau, zitje, douche, toilet, Flatscreen, en telefoon.

  • Gezinskamers met 3 of 4 boxspring bedden

  • Klooster kamers met dezelfde basisvoorzieningen als de standaard kamers. Deze themakamers zijn volledig en tot in detail in de symboliek van het klooster ingericht; fakkels, gietijzeren handgrepen, bewerkt houten meubilair, etc.

  • Kloosterkamers met privé sauna en terras

  • Luxe kamers, standaard voorzien van een 2-persoons queensize boxspringbed, badkamer met bubbelbad, douche en toilet, luxe relaxstoelen met tafeltje, flatscreen tv, wekkerradio en telefoon. Op deze kamers kunnen maximaal 2 extra bedden geplaatst worden.



  • Ons hotel biedt u à la carte & Themarestaurant Grand Café la Trappe, de gezellige hotelbar (Proeflokaal), een groot buitenterras, 3 serres en royale parkeergelegenheid.

     
    Dit arrangement is inclusief
     


    -2 overnachtingen
    -2 maal een uitgebreid ontbijtbuffet
    -2 maal een knapzak (lunchpakket) voor onderweg
    -2 maal een 3-gangen diner
    -GPS fietsroutes
    -Fietshuur voor alle dagen
    -Gebruik solarium

    Prijs: € 150,00 p.p. op basis van een 2-persoonskamer

    Toeslagen

    -Éénpersoonskamer à € 15.00 per nacht
    -Kloosterkamer à € 10,00 per persoon per nacht.
    -Kloosterkamer met privé sauna en terras à € 20,00 per persoon per nacht.
    -Luxe Kamer à € 20,00 per persoon per nacht.


    De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2011.

     
     
    boek online boek telefonisch 0900-3844514 (25 ct/m) bel me nu informatie aanvragen
     
    home | dagje weg | sitemap | contact | info  
    Reserveer online of bel 0900-3844514 (25 ct/m)