Plattelandsuitjes.nl

Bel voor informatie 0900-3844514 (25 ct/m)



Word zelf een lama!

Kent u het programma De Lama's van de televisie? Daar ziet u de meest hilarische taferelen. Bij deze workshop theatersport wordt u zelf een lama en bent u degene die mag improviseren.

 
Workshop Theatersport, iedereen kan het!

U wordt ontvangen met koffie en gebak of een drankje met een bittergarnituur, waarna de workshop Theatersport begint. Onder de bezielende leiding van een docent leert u te improviseren op situaties en medespelers. U zult merken dat het in het begin even wennen is, maar dat u al snel scènes kunt spelen alsof u al jaren bij het toneel zit. Iedereen kan het!

Uw dag wordt afgesloten met een driegangen diner op een historische locatie in Haarlem.

 
Haarlem - Leuke winkeltjes, restaurantjes en cafeétjes

Haarlem ontstond als een nederzetting aan de rivier het Spaarne en kreeg in 1245 stadsrechten van Graaf Willem II. Het Haarlem van nu telt 150.000 inwoners en is vooral een gezellige stad. Het oude Centrum van Haarlem kent vele oude straatjes en monumenten, allemaal op loopafstand van elkaar, van de café's op de Grote Markt tot de hofjes nabij de Houtstraat.

In Haarlem is het ook goed winkelen. Dankzij de verschillende winkeltjes, leuke restaurantjes, cafeetjes en warenhuizen is Haarlem voor de zoveelste keer gekozen tot de 'beste winkelstad van Nederland'. Dwars door het centrum stroomt de rivier het Spaarne, een boottocht is dan ook een absolute aanrader.

 
Dit arrangement is inclusief

- Koffie met gebak of een drankje met een bittergarnituur.
- 3 uur durende workshop Theatersport
- Driegangen diner

Prijs: € 75,- per persoon


Groepsgrootte: 15-50 personen (meer personen in overleg mogelijk)

De prijs van dit arrangement is geldig t/m 31 december 2011